Biz Kimiz ?

Gelişmiş teknolojiler ile inşaa edilen bina, köprü, baraj, tünel, yol, zemin ve su altı betonarme yapılarda kullanılan donatı çeliği aksesuarları, ankraj elemanları, yalıtım çözümleri ve beton paspayı gibi teknik ürünler üretiriz.

Ürün portföyümüz; paspayı ve yardımcı aksesuarlar, ankraj teknolojisi ekipmanları, kalıp teknolojisi elemanları, donatı çeliği teknolojisi elemanları, yalıtım teknolojisi çözümleri ve deprem izalatörü konularını içermektedir. Gelişmiş teknolojiler ile inşaa edilen bina, köprü, baraj, tünel, yol, zemin ve su altı betonarme yapılarda kullanılan donatı çeliği aksesuarları, ankraj elemanları, yalıtım çözümleri ve beton paspayı gibi teknik ürünlerdir..

Ürün ve çözümlerimiz, inşaatçılara, mühendislere ve mimarlara tamamlayıcı ve kolaylaştırıcı olanaklar sunarak onları tamamlar ve takımın bir bireyi olarak çalışmalarımızda ilerleriz.

Firmamızın Kurucusu

Ali Müslim Emiroğlu 1981 yılında Elazığ’da  dünyaya geldi, ilk ve orta öğretimini yine Elazığ’da tamamladı. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünden 2006 yılında mezun oldu,

Yapı malzemeleri ve kalıp yardımcı aksesuarları konusunda dünya liderleri arasında bulunan Gurbetçiler Plastik Firmasında uzun yıllar Ar-Ge ve Ür-Ge konularında yöneticilik yaptı, yapı sektörüne mühendislik ürünleri, tasarımı ve üretilmesi konusunda uzun yıllar hizmet etti.

Kalıp teknolojileri, tünel inşaatları yardımcı malzemeleri, demir yolları ray bağlantı elemanları, büyük ve nitelikli betonarme yapılar için yardımcı ve uygulamaya dönük elemanların tasarımı ve üretilmesi, zemin ıslah teknolojileri için kullanılan yardımcı elemanlar konusunda tasarım, geliştirme, patentli ürün geliştirme ve ürün uygulamalarıyla yapı sektöründe yerini almış önemli mühendisler arasındadır.

Uluslararası firmalar ile yıllar süren ilişkilerinde güven sağlayıp, yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip ediyor olmasıyla birlikte yurt içinde kaliteli ve özgün sistemleri yerlileştirerek yaymaktadır.

Ali Müslim Emiroğlu

Makine Mühendisi Yapı Malzemeleri Uzmanı / Mechanical Engineer, Construction Material Designer